33412.png

ОРГАНИЗЕР ЗА ШМИНКИ Л-00625

140.00ден

Организаторо има 9 прегради кој нуди доволно простор за сите козметички производи и производи за шминка Исто така корисен е и како складиште за накит Димензии: 17,8 х 9,5 х7,5см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016255 Категорија
Погледни кошничка