33414.png

ОРГАНИЗЕР ЗА ШМИНКИ Л-00643

280.00ден

Материјал: пластика Димензии: 21,5 х 15 х 7см Орагнизерот има повеќе прегради за чување на козметика и шминки
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016439 Категорија
Погледни кошничка