33401.png

ОРГАНИЗЕР Л-00626

50.00ден

Организерот може да се користе и како повеќенаменска кутија Материјал: пластика Димензии: 21 х 6,5 х 3,5см. Тежина 120гр.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016262 Категорија
Погледни кошничка