33400.png

ОРГАНИЗЕР Л-00698

50.00ден

Материјал: пластика Димензии: 60 x14 0x 50 мм Тежина: 70гр.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016989 Категорија
Погледни кошничка