6817.png

ПАТНА ТОРБИЦА 7112-20

650.00ден

Материјал: платно Димензии на патната торбица 50х30х22см 1 среден патент, два странични и 1 преден 2 странични рачки + една додатна за рамо
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805137 Категорија
Погледни кошничка