27172.png

ПЕГЛА ХБ-7806

1,350.00ден

Моќност2200w Напон 220-240V- 50Hz Керамичка плоча Функција за прскање Функција за самочистење Прилагодување на температурата Резервоар за вода 360 ml Сад за вода LED светло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ011124 Категории ,
Погледни кошничка