20138.png

ПЕГЛА ХБ-7840ВР

2,100.00ден

моќност 2400-2800w Напон 220-240v kaпацитет на сад 300ml Керамичко дно Само чистечка Суво пеглање Контрола за температура
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027194 Категории ,
Погледни кошничка