20139.png

ПЕГЛА ХБ-7840РС

2,100.00ден

Моќност 2400-2800w Напон 220-240v Kaпацитет на сад 300ml Керамичко дно Самочистечка Суво пеглање Контрола за температура
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027200 Категории ,
Погледни кошничка