20140.png

ПЕГЛА ХБ-7841 БЛ

1,550.00ден

Напон 220-240v - 50 / 60Hz Moќност 2000-2300w Керамичко дно Самочистечка Суво пеглање Контрола за температура Капацитет 280ml
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ027217 Категории ,
Погледни кошничка