14056.png

ПЕГЛА ХБ-7850 ГР,РС,МВ,БЛ

890.00ден

Напон 220-240v - 50 / 60Hz Моќност 2000w Нерѓосувачко дно од челик Контрола за температура Капацитет 150ml
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ0009572 Категории ,
Погледни кошничка