33475.png

ПИКНИК СЕТ Л-00605

590.00ден

Материјал: пластика Димензии: 13 x 19.5 x 26см - на кутијата Сетот вклучува 25 дела: вилушка - 4, нож - 4, лажица - 4, помал сад - 4, чинија - 4 и чаши -4 спакувани во пластична кутија која лесно се затвара и отвара
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016057 Категорија
Погледни кошничка