33474.png

ПИКНИК СЕТ Л-00702

310.00ден

Материјал: пластика Димензии: 22 x 22 x 7,5см Сетот вклучува 20 дела: вилушка - 4, нож - 4, лажица - 4, чинија - 4 и чаши -4
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017023 Категорија
Погледни кошничка