-17%
33360.png

ПЛАСТИЧЕН САД Л-00276

180.00ден

Offer Ends In:
5Days15Hours55Minutes01Second
Материјал: пластика Капацитетот на садот е 3300 мл.
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ002764 Категорија
Погледни кошничка