33386.png

ПОЛИЦА ЗА КУПАТИЛО Л-00708

450.00ден

Материјал: пластика Димензии: 45 х 30 х 21см Има три мали закачалки, една горна полица и една внатрешна полица која за затвара
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017085 Категорија
Погледни кошничка