12470.png

ПРАВОСМУКАЛКА ХБ-2090РС

4,920.00ден

моќност 1500w напон 220-240v филтер телескопска цевка контејнер за прашина со голем капацитет 1.5 литри
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ024612 Категории ,
Погледни кошничка