14569.png

ПРОГАРДЕН СЕТ МАДУРА(ДВОСЕД+МАСА+2ФОТЕЉА) БЕЛА

4,790.00ден

Прогарден сетот мадура вклучува: двосед, маса и 2 фотељи Димензии на двосед: 114х55х82см Димензии на фотеља: 54х56х82см Димензии на маса: 76х49х43см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: МЕ09038326 Категории ,
Погледни кошничка