35142.png

ПРООДУВАЛКА ХЕ0621

3,100.00ден

Совршена проодувалка за доенчиња за поттикнување на одење 4 музички копчиња за пијано со различна музика на секое копче LED светлата светат низ копчињата на клавирот Проодувалката за бебиња доаѓа со подвижни тркала кои се опкружени со силиконски влошки што не се лизгаат Може да се трансформира во мала мека подлога за играње Висок квалитет и исполнување на меѓународните безбедносни стандарди Подобрете го развојот на растот и моторните вештини
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806119 Категории ,
Погледни кошничка