12961.png

РАЧЕН БЛЕНДЕР ХБ-7669БЛ,ВР,АБ

980.00ден

Напон: 2220-240V - 50Hz Моќност: 350W
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021222 Категории ,
Погледни кошничка