12657.png

РАЧЕН БЛЕНДЕР ХБ-7671НГ,АБ,ВР,БЛ,РС

1,050.00ден

- Моќност: 300w - Напон: 220-240v - 2 брзини - Oдвојно сечило за лесно чистење - Лесно се чисти - Бакарен мотор
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022595 Категории ,
Погледни кошничка