20411.png

РАЧЕН БЛЕНДЕР ХБ-7672 АБ,РС,БЛ,ВР,НГ

1,120.00ден

Моќност 300w 2 брзини Челично сечило кое не рѓосува Лесен за домашна употреба Достапен во повеќе бои
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022601 Категории ,
Погледни кошничка