27185.png

РАЧЕН МИКСЕР ХБ-4118 РС

1,200.00ден

Моќен миксер за раце и ергономски дизајн 5 поставки за турбо турбо брзина Ејектор за отстранување на колички и куки за тесто Добра изведба на мешање Mоќност 250 W Нето тежина 0,9 кг, бруто тежина 1,1 кг Димензии на производот: 18,5 х 7,5 х 14 см Бакарен мотор Кабел за напојување: 2 x 0,5 x 1,35 m Копче за отстранување на целите 5 брзини Ниво на бучава: 73 dBA
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ028498 Категории ,
Погледни кошничка