33378.png

РЕНДЕ ВЕГА Л-00668

150.00ден

Димензии: 8 x 8 x 21 cm Материјал: пластика Има двострано сечило
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016682 Категории ,
Погледни кошничка