33377.png

РЕНДЕ ИДЕА Л-00667

250.00ден

Двострано ренде со сад Лесно можете да го отстраните зеленчукот насобран во него со повлекување на делот од садот Може да се мие во машина за садови Димензии: 11 x 7,5 x 21,5см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016675 Категории , ,
Погледни кошничка