33379.png

РЕНДЕ ТРИО Л-00715

160.00ден

Рендето има три странични сечила Димензии: 15,2 x 19,7 x 19,7см Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017153 Категории , ,
Погледни кошничка