20545.png

САД ЗА ГОТВЕЊЕ НА ПАРЕА ХБ-1350

1,820.00ден

Напон 220-240V 50/60Hz Моќност 400 W Два округли сада Копче за регулирање на готвењето
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ023141 Категории ,
Погледни кошничка