33430.png

САД ЗА МАТЕЊЕ БСФ-00820

160.00ден

Капацитет: 2л. Материјал: пластика Димензии: 22,5 x 17 x 15,5см Има обележано мерна единица Садот се затвара со капак
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ008205 Категории , ,
Погледни кошничка