35184.png

САД ЗА МРАЗ БСФ-00844

120.00ден

Садот има 17 калапи за мраз Материјал: пластика Капак за затварање
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ008441 Категорија
Погледни кошничка