35185.png

САД ЗА МРАЗ Л-00203

70.00ден

Садот за мраз има 18 калапи Материјал: пластика Димензии: 31 x 12 x 4см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ002036 Категорија
Погледни кошничка