33457.png

СЕТ ЗА ЗАЧИНИ 3/1 Л-00677

350.00ден

Димензии: 27 х 12 х 10см Материјал: пластика Сетот има 3 кутии за зачини, сместени во една поголема
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016774 Категории , ,
Погледни кошничка