33477.png

СЕТ ЗА СЛАДОЛЕД 4 ДЕЛА Л-00612

120.00ден

Материјал: пластика Сетот за сладолед е составен од 4 дела: 2 лажички и 2 здели
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ016125 Категории , ,
Погледни кошничка