33476.png

СЕТ ЗА СЛАДОЛЕД 6 ДЕЛА Л-00737

180.00ден

Сетот за сладолед е составен од 6 дела: 3 лажички и 3 здели Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017375 Категории , ,
Погледни кошничка