37726.png

СЕТ КОФИЧКА ЗА ПЛАЖА О-7357

280.00ден

Димензии: висина -29см ширина-20 см должина- 20 см Материјал: пластика Вклучува: 4 елементи
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806255 Категории ,
Погледни кошничка