-19%
33415.png

СЕТ КУЈНСКИ ПОМАГАЛА Л-00480

220.00ден

Offer Ends In:
5Days15Hours52Minutes50Seconds
Димензии: 16,7см x 11см x 5см x 7см x 5см Материјал: пластика Вклучува 22 дела, кои се спакувани во една поголема кутија
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ004801 Категории , ,
Погледни кошничка