33424.png

СЕТ КУЈНСКИ ПОМАГАЛА 3/1 Л-00555

50.00ден

Димензии: 19,5 x 11 x 6,5см Материјал: пластика Сетот е составен од 3 кујнски помагала: сепаратор, цедалка и сито
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015555 Категории , ,
Погледни кошничка