33576.png

СЕТ СОЛ БИБЕР Ц-00201

70.00ден

Димензии: 122 x 55 x 125мм Тежина: 210гр. Материјал: стакло и пластика Сетото вклучува 2 броја
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ042018 Категории ,
Погледни кошничка