-21%
33586.png

СЕТ ШИШЕ ЗА ОЦЕТ ЗЕЈТИН Ц-00253

150.00ден

Offer Ends In:
5Days15Hours54Minutes15Seconds
Во сетот се вкучени две шишиња за оцет и зејтин Димензии: висина: 23см, должина: 5,8см и ширина: 5,8см Материјал: стакло, со отвор Капацитет: 0,25л
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ042537 Категории , ,
Погледни кошничка