nova

СЕТ 2 СТОЛИЦИ СО МАСА 6088-02

16,900.00ден

Материјал: ратан со калено стакло на масата Димензии на масата: 70х6073см Големина на стол: 39х68см Достапни бои: кафеава со крем перници, сива со крем перници и црна со сиви перници
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805685 Категории ,
Погледни кошничка