33429.png

СЕТ 4 МЕРИЦИ Л-00236

70.00ден

Сетот се состои од 4 мерни мерици: 1х 60 мл 1х 80 мл 1х120 мл 1х240 мл Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ002364 Категории , ,
Погледни кошничка