33426.png

СЕТ 4 МЕРИЦИ Л-00565

70.00ден

Материјал: пластика Пакувањето содржи 4 мерици Капацитет: 1 х 250мл 2 х 125мл 3 х 80мл 4 х 60мл
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015654 Категории , ,
Погледни кошничка