33396.png

СЕТ 4 ЧАШИ Л-00732

70.00ден

Сетот содржи 4 броја чашки Материјал: пластика Димензии: 9 х 9 х 16см
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ017320 Категорија
Погледни кошничка