33432.png

СЕТ 6 МОДЛИ Л-00537

60.00ден

Со модлите многу полесно може да се направат убави колачиња Сетот вклучува 6 модли во разни форми Материјал: пластика
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015371 Категории ,
Погледни кошничка