35141.png

СКОКАЛКА ЏАМПЕР ЗЏ18913А

6,550.00ден

Џамперот за бебиња е прекрасен начин да ги стимулирате раните моторни функции на вашето бебе Вашето бебе се забавува максимално и при тоа е целосно безбедно Џамперот го прави играњето поинтересно и ја задоволува љубопитноста на бебето и помага во неговиот стабилен раст и развој на телото Наменето за деца над 6 месеци до 11,3 кг Меко и удобно ротирачко седиште од 360 степени Прилагодување на висината во 3 позиции Музички панел со 10 мелодии кои имитираат звуци на животни Светлосни сигнали за привлекување на вниманието на бебето Користи 3х1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето Димензии на производот : 75x75x75
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ806118 Категории ,
Погледни кошничка