37072.png

СОКОВНИК ХБ-3323ГА,ВР

1,240.00ден

Моќност 40 w Напон 220-240v /50-60 Hz Двонасочен систем Прилагодлив за домашна употреба Додатоци што може да се извадат за чистење и миење Кабел од 1м Капацитет од 1л
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ015238 Категории ,
Погледни кошничка