12666.png

СОКОВНИК ХБ-7517 РС,ГР

6,900.00ден

Моќност: 150W Ниво на бучава 70dB 50/60Hz Двоен филтер за сито за сок без пулпа Лесно се чисти Систем зазаштита Контрола на бучава и вибрации Додатоци: 2 сечила Бакарен мотор
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022953 Категории ,
Погледни кошничка