21539.png

СОКОВНИК ХБ-7519 РС,АУ

6,450.00ден

Филтер со двоен екран за сок Системо за заштита на осигурување Мотор со спојка Ниво на зумирање: 70dB Вклучува додатоци Напојување: 220-240V 50 / 60Hz
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ022977 Категории ,
Погледни кошничка