33579.png

СОЛАРНИК 100 Ц-00276

35.00ден

Димензии: 50 x 50 x 90мм Тежина: 94,5 gr Материјал: пластика и стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ042766 Категории , ,
Погледни кошничка