33578.png

СОЛАРНИК 100 Ц-00284

35.00ден

Димензии: 50x50x90мм Тежина: 95,6гр. Материјал: пластика и стакло
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ042841 Категории , ,
Погледни кошничка