28525.png

СТОЛ ЗА ПЛАЖА 8020

780.00ден

Стол за плажа на расклопување Достапни се во повеќе бои Димензии: 52х52х85см Издржливост: до 90кг Вклучува торбица за спакување
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ805718 Категории ,
Погледни кошничка