22863.png

ТАВА ЗА ПАЛАЧИНКИ ХБ-9910НГ

1,290.00ден

Moќност: 700w Нелеплива површина Не бара масло Топлинска излоцаија Прекинувач за светло за лесно ракување Лесно се чисти Не ја ставајте на шпорет, или плоча за готвење
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ025909 Категории ,
Погледни кошничка