36029.png

ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ ХБ-3562АБ

1,950.00ден

Плоча отпорна на топлина Куќиште од нерѓосувачки челик Моќност1100-1300W Јачина:220-240V Прилагодлив термостат Лесно за чистење
ДОСТАПНОСТ: На залиха ШИФРА НА ПРОДУКТ: АЏ021529 Категории ,
Погледни кошничка